+90 216 326 92 05

Ahmet Aydın

Yeminli Mali Müşavir & KGK Bağımsız Denetçi

Open sidebar

1977 yılında Zonguldak’ta doğdu. 1997 yılında Selçuk Üniversitesi’nden, 2000 yılında da Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisansını tamamladı. 2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanı aldı.


2004-2018 yılları arasında İstanbul’da faaliyet gösteren Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde, denetçi ve denetim müdürü olarak görev yaptı. 2009 yılından itibaren IFAC Forum of Firms tam üyesi, 31 ülkede faaliyet gösteren Uluslararası Denetim ve Danışmanlık Şirketi’nin Türkiye ofisinde denetim müdürlüğü ve direktörlük görevlerinde bulundu.

İnşaat ve Taahhüt, Yurtdışı İnşaat, Enerji, Tarım ve Hayvancılık, Turizm, Madencilik, Tekstil ve Ticaret gibi sektörlerde faaliyet gösteren birçok şirketin denetim çalışmalarında ve danışmanlık faaliyetlerinde bulundu. Ticaret Hukuku kapsamında gerçekleştirilen birçok şirket birleşme ve şirket bölünme çalışmalarını gerçekleştirdi.

2017 yılından itibaren Kamu Gözetimi Kurumu tarafından verilen Bağımsız Denetçi lisansına sahiptir. 2018 yılında Yeminli Mali Müşavir unvanı almış olup 2019 yılından itibaren Safir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik ofisinin kurucusu olarak faaliyetine devam etmektedir.

Bizimle İletişim Kurun

İletişim bilgilerimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.