+90 216 326 92 05

SAFİR Bağımsız Denetim ve
Yeminli Mali Müşavirlik

KURUMSAL PROFİL

Hakkımızda

Safir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik; 2019 yılında Yeminli Mali Müşavir Ahmet Aydın tarafından İstanbul'da kurulmuştur.
Kurucumuz Sn. Ahmet Aydın;

2004-2018 yılları arasında İstanbul’da faaliyet gösteren Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde, denetçi ve denetim müdürü olarak görev yaptı. 2009 yılından itibaren IFAC Forum of Firms tam üyesi, 31 ülkede faaliyet gösteren Uluslararası Denetim ve Danışmanlık Şirketi’nin Türkiye ofisinde denetim müdürlüğü ve direktörlük görevlerinde bulundu.

İnşaat ve Taahhüt, Yurtdışı İnşaat, Enerji, Tarım ve Hayvancılık, Turizm, Madencilik, Tekstil ve Ticaret gibi sektörlerde faaliyet gösteren birçok şirketin denetim çalışmalarında ve danışmanlık faaliyetlerinde bulundu. Ticaret Hukuku kapsamında gerçekleştirilen birçok şirket birleşme ve şirket bölünme çalışmalarını gerçekleştirdi.

2017 yılından itibaren Kamu Gözetimi Kurumu tarafından verilen Bağımsız Denetçi lisansına sahiptir. 2018 yılında Yeminli Mali Müşavir unvanı almış olup 2019 yılından itibaren Safir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik ofisinin kurucusu olarak faaliyetine devam etmektedir.

2021 yılında Kuzey Makedonya merkezli Alli Business Consulting ile Uluslararası Denetim, Yeminli Mali Müşavirlik ve Mali Danışmanlık konularında karşılıklı işbirliği protokolü imzalanmıştır.


İletişim Bilgilerimiz

    SAFİR Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik

  • Mimar Sinan Mah. Uncular Cad. No:22/41 Üsküdar / İSTANBUL
  • +90 216 326 92 05
  • info@safirymm.com
  • www.safirymm.com

Bizimle İletişim Kurun

İletişim bilgilerimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.